Посилені Т-подібні хомути Zollex – 36–139 мм
Посилені Т-подібні хомути Zollex розроблені для застосувань, де стандартні хомути з черв’ячним приводом не справляються. Завдяки їх посиленому гвинтовому механізму та екстраширокій стрічці, вони забезпечують вищу та рівномірно розподілену силу затиску — що робить їх ідеальними для середовищ з високим тиском та сильною вібрацією, таких як турбонагнітачі, інтеркулери, системи охолодження та промислове обладнання.
На відміну від звичайних шлангових хомутів з черв’ячним приводом, цей тип забезпечує більший і стабільніший момент затягування без пошкодження шланга. Міцна стрічка зменшує ризик деформації шланга, а надійний Т-подібний болт з контргайкою гарантує надійну, довготривалу фіксацію навіть при механічному навантаженні.
Виготовлені з оцинкованої сталі для захисту від корозії, ці хомути призначені для професійного використання в автомобільних, сільськогосподарських та промислових системах, де критично важливі продуктивність та надійність.
Доступні в повному діапазоні розмірів від 36–39 мм до 130–139 мм, з кількістю в упаковці, що залежить від діаметра.
Основні характеристики:
- Посилена конструкція з потужним Т-подібним болтовим механізмом
- Екстраширока стрічка для рівномірного розподілу тиску та захисту шланга
- Вища сила затиску порівняно зі стандартними хомутами з черв’ячною передачею
- Матеріал: Оцинкована сталь, стійка до корозії
- Діапазон затиску: 36–139 мм
- Ширина стрічки: приблизно 20–26 мм
- Кріплення: Затягування шестигранною гайкою (вручну)
- Застосування: Турбошланги, лінії охолодження, силіконові або армовані шланги, важка техніка